AYGAZ

Aygaz Euro LPG+ ayrıcalıkları

Yüksek Temizleyicilik: Aygaz Euro LPG+, geliştirilmiş formülü ile aracınızın motorunu temizler; kurum ve kir oluşmasını önler.

Eşsiz Performans: Geliştirilmiş formüllü Aygaz Euro LPG+ , daha temiz bir motor, dolayısı ile daha iyi yanma ve daha üstün performans sunar.

Daha Düşük Yakıt Tüketimi: Yakıtın motorda daha verimli yanmasını sağlayarak yakıt tüketimini azaltır. Böylece otogazın sunduğu ekonomi daha da artar.

Düşük Bakım Masrafları: Aracınızın motorunda biriken kurumları temizleyip yeniden oluşmalarını önlediği için aracınıza iyi bakar, yakıt sistemine ait bakım masraflarını azaltır.

Uzun Ömürlü Motor: Motoru temiz tuttuğu için aşınmalar azalır, motorun ömrü uzar.

Daha Çevreci Kullanım: Aygaz Euro LPG+, temiz ürün özelliğiyle benzin ve dizelden daha çevreci bir ürün olan otogazın daha da çevreci olmasını sağlar.

Test edildi, onaylandı!

Aygaz Euro LPG+’ın yarattığı temizlik etkisi, performans artışı ve yakıt tüketimi düşüşü İTÜ OTAM (Otomotiv Teknoloji AR-GE Merkezi) gözetiminde tarafsız laboratuarlarda gerçekleştirilen testlerde de kanıtlandı. Testlerin de ispatladığı üzere Aygaz Euro LPG+ kullanımı motor içerisinde, özellikle silindir, piston ve supap gibi parçalarda daha önceden oluşmuş olan kurumları temizliyor ve yeni kurum oluşmasını önlüyor. Bu temizlik etkisi sayesinde performansında iyileşme görülürken, yakıt tüketimi ise azalıyor.

Sonuç olarak, Aygaz Euro LPG+, geliştirilmiş formülü ile eşsiz otogaz deneyimi sunar. Aracınıza iyi bakar, performansına performans katar.

Güvenilir Marka Aygaz Euro LPG+

Aygaz, 2001 yılından beri Avrupa Otogaz Kalite Standardı EN 589’a uygun formülüyle tüketicilere hizmet vermektedir. Kalite Standardı EN 589, Türkiye’de de 2005 yılından geçerli olmak üzere TS EN 589 ismi ile zorunlu hale gelmiştir.

2001 yılında büyük yatırımlarla otogazın stoklama ve lojistiğini dökmegaz ve tüplügazdan ayıran Aygaz, standarda uygun, aracınıza özel, son derece temiz otogaz ürününün kalitesi düşmeden tüketicilerine sunmaktadır. ODTÜ Petrol Araştırma Laboratuarı’nda ve Aygaz laboratuvarlarında yapılan düzenli testlerle ürünün üstün kalite ve performansı sürekli kontrol altında tutulmaktadır.

Kışa Özel Aygaz Euro LPG+

Bazı otogaz kullanıcılarının kış aylarında araçlarında yaşadıklarını belirttikleri ortak sorunlar vardır. Özellikle soğuk havanın etkisiyle ilk çalıştırmada zorluklar ve rölantide aracın titremesi gibi sorunlar yaşanabilir. Aygaz, kullanıcıların bu gibi problemlerine çözüm bulabilmek için Kışa Özel Aygaz Euro LPG+’ı geliştirmiştir.

Reklamlar
By Yüksel Petrol